UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR
DigiKey raktári szám
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR
Leírás
USB JACK, TYPE C, 2.0, SMT, HORI
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető, forrasztásos rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges áram (Amper)
0,25A, 1,25A, 5A
Névleges feszültség
20VDC