BLM15PE800SH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM15PE800SH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM15PE800SH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM15PE800SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15PE800SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
80 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,7A 70mohm
EDA / CAD modellek
BLM15PE800SH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
1,7A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
70mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
80 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)