TS09-63-25-R-160-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS09-63-25-R-160-SMT-TR
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,10mm x 3,70mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Működtető elem anyaga
Poliftalamid (PPA)
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Működtető elem típusa
Négyszögletes gomb
Mechanikai élettartam
40,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm