TBP02R1-381-03BE
TBP02R1-381-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02R1-381-03BE
DigiKey raktári szám
102-6481-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02R1-381-03BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 3POS 3.81MM
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP02R1-381-03BE modellek
Kategória
Feszültség (IEC)
250 V
Áramerősség (UL)
8 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
3
Tulajdonságok
Irányvezető horony
Pozíciók száma szintenként
3
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,284" (7,21mm)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alap típusszám
Áramerősség (IEC)
7A