TBP01R2-508-07BE
DigiKey raktári szám
102-6427-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP01R2-508-07BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM
Részletes leírás
7 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) függőleges Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP01R2-508-07BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
20A
Feszültség (IEC)
320 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
16 A
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
7
Pozíciók száma szintenként
7
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Foglalat iránya
függőleges
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Szigetelés magassága
0,472" (12,00mm)