TBP01P1-508-07BE
TBP01P1-508-07BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1-508-07BE
DigiKey raktári szám
102-6395-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP01P1-508-07BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,200" (5,08mm) 180° Lengő (soros)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP01P1-508-07BE modellek
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vezetékméret (AWG)
12-28AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
2,5mm²
Csomagolás
Tasak
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma
7
Tulajdonságok
tartóreteszek (nem a vezeték felőli oldal)
Pozíciók száma szintenként
7
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Csavar mérete
M3
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Végződtetés módja
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Érintkező anyaga
rézötvözet
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Áramerősség (IEC)
20A
Szigetelés magassága
0,591" (15,00mm)
Feszültség (IEC)
320 V
Alap típusszám
Áramerősség (UL)
16 A