TBP01R1-508-05BE
DigiKey raktári szám
102-6409-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP01R1-508-05BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP01R1-508-05BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
20A
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Feszültség (IEC)
320 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
16 A
Csomagolás
Tasak
Feszültség (UL)
300 V
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
kék
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
5
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
5
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)