TBP01R1-508-02BE
TBP01R1-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01R1-508-02BE
DigiKey raktári szám
102-6406-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP01R1-508-02BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM
Részletes leírás
2 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP01R1-508-02BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
20A
Feszültség (IEC)
320 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
16 A
Feszültség (UL)
300 V
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
2
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
2
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)