TB007-508-10GR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Raktáron: 3
Adatlap
Raktáron: 148
Adatlap
Ehhez nincs kép: TB007-508-10GR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TB007-508-10GR
DigiKey raktári szám
2223-TB007-508-10GR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB007-508-10GR
Leírás
I/C Rectangular
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Vezeték végződtetése
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Sorozat
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt)
Csomagolás
Doboz
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Szintek száma
1
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Pozíciók száma szintenként
10
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Leszorító elem anyaga és bevonata
Rézötvözet - nikkelezett
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavar anyaga és bevonata
Acél - cinkbevonatú
Áram
16 A
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Feszültség
300 V