TB007-508-10BE
TB007-508-10BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-10BE
DigiKey raktári szám
102-6210-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB007-508-10BE
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TB007-508-10BE modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vezeték végződtetése
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Sorozat
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt)
Csomagolás
Doboz
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Szintek száma
1
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Pozíciók száma szintenként
10
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Leszorító elem anyaga és bevonata
Rézötvözet - nikkelezett
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavar anyaga és bevonata
Acél - cinkbevonatú
Áram
16 A
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Feszültség
300 V