S-1132B33-I6T2U
DigiKey raktári szám
1662-1266-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1662-1266-1-ND - Vágott szalag (CT)
1662-1266-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-1132B33-I6T2U
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SNT-6A
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SNT-6A
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1 µA
Sorozat
Max. üzemi áram
40 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
6-SMD, Lapos kivezetések
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SNT-6A
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 100mA