PTN092-H200115K1B
DigiKey raktári szám
2223-PTN092-H200115K1B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN092-H200115K1B
Leírás
ROTARY POT, 9.5MM, 200K
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200k Ohm 2 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTN092-H200115K1B modellek
Kategória
Pályák száma
2
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Sorozat
Elforgatás
300°
Csomagolás
Tálca
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Ellenállás (Ohm)
200k
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
M7 x 0,75
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Négyszögletes - 0,445" x 0,374" előlap (11,30mm x 9,50mm)