PT01-D125D-B503
DigiKey raktári szám
2223-PT01-D125D-B503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT01-D125D-B503
Leírás
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
50k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
PT01-D125D-B503 modellek
Ellenállás (Ohm)
50k
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,984" (25,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Ház mérete
Négyszögletes - 0,492" x 0,394" előlap (12,50mm x 10,00mm)