PT01-D120K2-B103
DigiKey raktári szám
2223-PT01-D120K2-B103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT01-D120K2-B103
Leírás
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
PT01-D120K2-B103 modellek
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
recézett
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Ház mérete
Négyszögletes - 0,492" x 0,394" előlap (12,50mm x 10,00mm)