PT01-D120D-B203
DigiKey raktári szám
2223-PT01-D120D-B203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT01-D120D-B203
Leírás
POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
PT01-D120D-B203 modellek
Ellenállás (Ohm)
20k
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Ház mérete
Négyszögletes - 0,492" x 0,394" előlap (12,50mm x 10,00mm)