PT01-D120D-A504
DigiKey raktári szám
2223-PT01-D120D-A504-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT01-D120D-A504
Leírás
POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG
Részletes leírás
500k Ohm 1 Rész Logaritmikus Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
PT01-D120D-A504 modellek
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Ellenállás (Ohm)
500k
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Ház mérete
Négyszögletes - 0,492" x 0,394" előlap (12,50mm x 10,00mm)