PT01-D115D-B503
DigiKey raktári szám
2223-PT01-D115D-B503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT01-D115D-B503
Leírás
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PT01-D115D-B503 modellek
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Elforgatás
285°
Csomagolás
Tálca
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Ellenállás (Ohm)
50k
Működtető elem típusa
Lapos
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
Furatszerelt
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,492" x 0,394" előlap (12,50mm x 10,00mm)