PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
DigiKey raktári szám
CP-036AHPJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CP-036AHPJCT-ND - Vágott szalag (CT)
CP-036AHPJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PJ-036AH-SMT-TR
Leírás
CONN PWR JACK 2X5.5MM SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó aljzat 2,10mm belső átmérő (0,083"), 5,50mm külső átmérő (0,217") Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PJ-036AH-SMT-TR modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges feszültség
24VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges áram (Amper)
5 A
Alkatrész státusza
Aktív
Dugaszolási hossz / mélység
0,360" (9,15mm)
Csatlakozó típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Típus
apa
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szabványos csatlakozási átmérő
2,10mm belső átmérő (0,083"), 5,50mm külső átmérő (0,217")
Érintkezőanyag bevonata
ezüst
Tényleges átmérő
0,079" (2,00mm belső átmérő), 0,248" (6,30mm külső átmérő)