RT9080-33GJ5
DigiKey raktári szám
1028-1509-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1028-1509-1-ND - Vágott szalag (CT)
1028-1509-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT9080-33GJ5
Leírás
IC REG LIN 3.3V 600MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 600mA TSOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RT9080-33GJ5 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
4 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,53V / 600mA