DS04-254-2-02BK-SMT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Raktáron: 17 055
Adatlap
C&K
Raktáron: 0
Adatlap
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Felületszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DS04-254-2-02BK-SMT
DS04-254-2-02BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-2-02BK-SMT
DigiKey raktári szám
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS04-254-2-02BK-SMT
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DS04-254-2-02BK-SMT modellek
Lemeztől mért magasság
0,167" (4,25mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,239" (6,08mm)