DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DIP Switches 101
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-CT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Felületszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
EDA / CAD modellek
DS04-254-2-02BK-SMT-TR modellek
Lemeztől mért magasság
0,167" (4,25mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,239" (6,08mm)