CPI-148-24-90T-67
DigiKey raktári szám
2223-CPI-148-24-90T-67-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPI-148-24-90T-67
Leírás
BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 24 V 20mA 4,1kHz 90dB / 24V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hangnyomásszint
90dB / 24V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Doboz
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Minősítések
Mosható
Bemenet típusa
DC
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Névleges feszültség
24 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Feszültségtartomány
15 ~ 28V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Frekvencia
4,1kHz
Méretek
0,547" átmérő (13,90mm)
Technológia
Piezo
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)