AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
DigiKey raktári szám
668-1342-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AI-1440-TWT-24V-2-R
Leírás
BUZZER PIEZO 24V 13.8MM TH
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 24 V 18mA 4kHz 87dB / 24V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AI-1440-TWT-24V-2-R modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Hangnyomásszint
87dB / 24V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
18mA
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Minősítések
Mosható
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
24 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
6 ~ 30V
Méretek
0,543" átmérő (13,80mm)
Frekvencia
4kHz
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)