CDM-20008
DigiKey raktári szám
102-2502-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDM-20008
Leírás
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 300 mW 448 Hz ~ 7 kHz fent Kerek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDM-20008 modellek
Kategória
Hatásfok (mért)
300mW/100mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Sorozat
Névleges teljesítmény
300 mW
Csomagolás
Tálca
Max. teljesítmény
500 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Technológia
mágneses
Forma
Kerek
Típus
univerzális
Tölcsér anyaga
Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET)
Frekvenciatartomány
448 Hz ~ 7 kHz
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Saját rezonanciafrekvencia
560Hz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
8 Ohms
Méretek
0,787" átmérő (20,00mm)
Hatásfok (dBA)
92,00
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)