OSTVN02A150
OSTVN02A150
OSTVN02A150
DigiKey raktári szám
ED10561-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSTVN02A150
Leírás
TERM BLK 2P SIDE ENT 2.54MM PCB
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,100" (2,54mm) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OSTVN02A150 modellek
On Shore Technology Inc.
Vezeték végződtetése
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Szintek száma
1
Érintkezőanyag bevonata
sárgaréz
Pozíciók száma szintenként
2
Leszorító elem anyaga és bevonata
sárgaréz
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Csavar anyaga és bevonata
Acél - cinkbevonatú
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavarmeghúzási nyomaték
0,15Nm (1,3hüvelykfont)
Áram
6 A
Csavarmenet
M1.6
Feszültség
150 V