63ZLH470MEFCG412.5X25
DigiKey raktári szám
1189-63ZLH470MG412.5X25CT-ND - Vágott szalag (CT)
1189-63ZLH470MG412.5X25TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
63ZLH470MEFCG412.5X25
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
63ZLH470MEFCG412.5X25 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.095 A @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Impedancia
43 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C