35YXH680MEFC12.5X20 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rubycon
Raktáron: 2 707
Adatlap
Direct
Nichicon
Raktáron: 4 085
Adatlap
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
35YXH680MEFC12.5X20
DigiKey raktári szám
35YXH680MEFC12.5X20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35YXH680MEFC12.5X20
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
35YXH680MEFC12.5X20 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.045 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.9 A @ 100 kHz
Impedancia
35 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C