63ZLJ680MG412.5X35
DigiKey raktári szám
1189-1680-1-ND - Vágott szalag (CT)
1189-1680-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
63ZLJ680MG412.5X35
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
Részletes leírás
680 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
63ZLJ680MG412.5X35 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.672 A @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
3.04 A @ 100 kHz
Impedancia
24 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,457" (37,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C