35PK100MEFC6.3X11
DigiKey raktári szám
1189-1266-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35PK100MEFC6.3X11
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35PK100MEFC6.3X11 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
215 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
258 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C