35PK100MEFCTA6.3X11
DigiKey raktári szám
1189-35PK100MEFCTA6.3X11TB-ND - Szalag tekercsen (TR)
1189-35PK100MEFCTA6.3X11CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
35PK100MEFCTA6.3X11
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 85°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
215 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Búgóáram (magas frekvencián)
258 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C