25PKV330M8X10.5 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Chemi-Con
Raktáron: 1 580
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 448
Adatlap
330 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 22mohm 4000 óra / 125°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
25PKV330M8X10.5
DigiKey raktári szám
1189-25PKV330M8X10.5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1189-25PKV330M8X10.5CT-ND - Vágott szalag (CT)
1189-25PKV330M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
25PKV330M8X10.5
Leírás
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
25PKV330M8X10.5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C