HHXJ250ARA331MHA0G
DigiKey raktári szám
565-HHXJ250ARA331MHA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXJ250ARA331MHA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXJ250ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXJ250ARA331MHA0G
Leírás
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 22mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHXJ250ARA331MHA0G modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C