16SEV10M4X5.5 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rubycon
Raktáron: 2 291
Adatlap
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 15 500
Adatlap
Similar
Raktáron: 529
Direct
Cornell Dubilier Knowles
KEMET
Nichicon
Nichicon
Upgrade
KEMET
10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
16SEV10M4X5.5
DigiKey raktári szám
1189-16SEV10M4X5.5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
16SEV10M4X5.5
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
16SEV10M4X5.5 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
25 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Elavult
Búgóáram (magas frekvencián)
37.5 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
16 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C