UUL1C100MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-9503-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-9503-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-9503-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UUL1C100MCL1GS
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UUL1C100MCL1GS modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
18 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
27 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
16 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C