16JGV10M4X6.1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 15 500
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 1 533
Adatlap
Direct
Cornell Dubilier Knowles
Upgrade
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 5
Panasonic Industry
KEMET
Chemi-Con
Raktáron: 2
Panasonic Industry
10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
16JGV10M4X6.1
DigiKey raktári szám
1189-16JGV10M4X6.1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
16JGV10M4X6.1
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
16JGV10M4X6.1 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
28 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Elavult
Búgóáram (magas frekvencián)
42 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
16 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C