AFK106M16B12T-F
DigiKey raktári szám
338-2131-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
338-2131-1-ND - Vágott szalag (CT)
338-2131-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AFK106M16B12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1,35ohm / 100kHz 2000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
67.5 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
90 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Impedancia
1.35 Ohms
Tűrés
±20%
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Névleges feszültség
16 V
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,35ohm / 100kHz
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,217" Sz. (4,30mm x 5,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C