VS4V5BU1QST18R
DigiKey raktári szám
846-VS4V5BU1QST18RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-VS4V5BU1QST18RCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-VS4V5BU1QST18RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS4V5BU1QST18R
Leírás
TVS DIODE 4.5VWM 12VC SMD1006
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V bilincs 50A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMD1006
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
50A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
4,5V (max.)
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Átütési feszültség (min.)
5,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
12V