SZSMF20AT1G
DigiKey raktári szám
F11650TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F11650CT-ND - Vágott szalag (CT)
F11650DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZSMF20AT1G
Leírás
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32,4V bilincs 6,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
20V
Tokozás
SOD-123F
Átütési feszültség (min.)
22,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
32,4V