SMLD12WBN1W1
DigiKey raktári szám
SMLD12WBN1W1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMLD12WBN1W1CT-ND - Vágott szalag (CT)
SMLD12WBN1W1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLD12WBN1W1
Leírás
LED WHITE 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér LED jelzőlámpa - diszkrét 2,9V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMLD12WBN1W1 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,9V
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
Lencse színe
fehér
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,65mm