SMLD12EN1WT86
DigiKey raktári szám
846-SMLD12EN1WT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SMLD12EN1WT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SMLD12EN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLD12EN1WT86
Leírás
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 527nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
SMLD12EN1WT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3V
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,65mm