SML-E12UWT86
DigiKey raktári szám
846-SML-E12UWT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SML-E12UWT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SML-E12UWT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-E12UWT86
Leírás
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Részletes leírás
piros 624nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,46mm