SML-D12Y1WT86 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SML-D12Y1WT86 |
Leírás | LED YELLOW DIFFUSED 1608 SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SML-D12Y1WT86 modellek |
Kategória | Lencse mérete 1,20mm x 0,80mm |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.) 2,2V |
Sorozat | Üzemi áram 20mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Jellemző hullámhossz |
Szín | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Konfiguráció standard | Gyártói tokozás |
Lencse színe fehér | Méretek 1,60mm H. x 0,80mm Sz. |
Lencse fényáteresztő képessége diffúz | Max. magasság 0,65mm |