SML-D12D1WT86
DigiKey raktári szám
SML-D12D1WT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SML-D12D1WT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
SML-D12D1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-D12D1WT86
Leírás
LED ORANGE DIFFUSED 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 605nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
SML-D12D1WT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
0603 (1608 metrikus)
Konfiguráció
standard
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Max. magasság
0,65mm