SML-D12W8WT86A
DigiKey raktári szám
SML-D12W8WT86ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SML-D12W8WT86ACT-ND - Vágott szalag (CT)
SML-D12W8WT86ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-D12W8WT86A
Leírás
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 588nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
SML-D12W8WT86A modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
2mA
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,65mm