SML-A12Y8TT86
DigiKey raktári szám
SML-A12Y8TT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SML-A12Y8TT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
SML-A12Y8TT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-A12Y8TT86
Leírás
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SML-A12Y8TT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,55mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Lencse színe
Színtelen
Méretek
1,60mm H. x 1,15mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Max. magasság
0,65mm