SML-A12U8TT86
DigiKey raktári szám
846-1159-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-1159-1-ND - Vágott szalag (CT)
846-1159-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-A12U8TT86
Leírás
LED RED CLEAR 1611 SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 620nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
SML-A12U8TT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,55mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Méretek
1,60mm H. x 1,15mm Sz.
Max. magasság
0,65mm