SML-A12WTT86
DigiKey raktári szám
846-SML-A12WTT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SML-A12WTT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SML-A12WTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-A12WTT86
Leírás
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
SML-A12WTT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,55mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
1,60mm H. x 1,15mm Sz.
Max. magasság
0,65mm