SFR03EZPF1101
DigiKey raktári szám
846-SFR03EZPF1101TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SFR03EZPF1101CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SFR03EZPF1101DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR03EZPF1101
Leírás
RES 1.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)