CAS06F1101CT
DigiKey raktári szám
4713-CAS06F1101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-CAS06F1101CT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-CAS06F1101CTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAS06F1101CT
Leírás
ANTISULF RES0603 1% 1.10K OHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)