SCT2H12NZGC11
DigiKey raktári szám
SCT2H12NZGC11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT2H12NZGC11
Leírás
SICFET N-CH 1700V 3.7A TO3PFM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1700 V 3,7A (Tc) 35W (Ta) Furatszerelt TO-3PFM
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 900µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+22V, -6V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
184 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
35W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1700 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-3PFM
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,5ohm / 1,1A, 18V